Remis na trudnym terenie

Remis na trudnym terenie

Niestety nie udało się naszej drużynie wywieźć 3 punktów ze Starogrodu. Pierwsza połowa to częste ataki z naszej strony, lecz niestety brakowało szczęścia, albo po prostu zły stan murawy nie pozwalał na zdobycie bramki. Drużyna gospodarzy zagrażała nam, tylko ze stałych fragmentów gry. Bramka padła po dobrym podaniu Chodyny do Kruszewskiego, ten minął obrońcę, lecz jego strzał został zablokowany, piłka jednak spadła pod nogi niepilnowanego Lisieckiego, a ten nie mógł spudłować w takiej sytuacji i mamy 1:0 dla Radzynia. Nasza drużyna starała się strzelić drugą bramkę,najpierw poprzeczka Szyszkowskiego (debiut wdrużynie seniorskiej), a następnie dobra obrona bramkarza Gwiazdy w akcji sam na sam Sadowskiego nie pozwoliły na podwyższenie prowadzenia. Niestety jeden ze stałych fragmentów gry Gwiazdy kończy się dla nas stratą bramki. Dobre wrzucenie w pole karne, nam nie udaje się wybić piłki, dopada do niej zawodnik ze Starogrodu i głową kieruje piłkę do pustej bramki. Druga połowa to ciągłe ataki naszej drużyny i gra z kontry Gwiazdy. Żadnej drużynie nie udało się jednak zdobyć już bramki. Blisko tego był Sadowski, którego strzał zatrzymał się na poprzeczce. Warto dodać, że nasza drużyna także miała dużo szczęścia, gdy po strzale z wolnego piłka odbiła sięniespodziewanie od poprzeczki. Nasza drużyna miała jeszcze kilka dobrych sytuacji, niestety wynik nie uległ już zmianie i mecz zakończył się podziałem punktów. Za tydzień gramy po raz kolejny na wyjeździe, tym razem jedziemy do Bobrowa. Mecz odbędzie się o godzinie 15.

Skład w dniu dzisiejszym: Angowski, Górski, Sobolewski, Zając, Staszewski, Lisiecki (Szczepański 75), Chodyna, Zarzycki (Karczewski 70), Szyszkowski, Sadowski (Krause 80), Kruszewski.

Bramki: Lisiecki                                            Żółte kartki: Chodyna, Sadowski,

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości