Pierwsze trzy punkty!!!

Pierwsze trzy punkty!!!

Wyjazdem do Bobrowa rozpoczęliśmy rundę rewanżową. Przypomnijmy że na inaugurację A-klasy u siebie wygraliśmy z tą drużyną 9-1. W dniu dzisiejszym trener Piskorski miał do dyspozycji 14 zawodników, a jednym z nich był nasz nowy nabytek były gracz grudziądzkiej Stali Jakub Krajewski. Mecz rozpoczęliśmy tym samym składem co poprzedni w Starogrodzie. A tak padały bramki:

1:0 - Piłkę z autu w pole karne rzuca Chodyna, tam znalazł się Szyszkowski i strzałem głową zdobył swojego premierowego gola w drużynie seniorskiej.

2:0 - Długie podanie Sobolewskiego za plecy obrońców tam w sytuacji sam  na sam znalazł się Kruszewski i spokojnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

3:0 - Podanie po ziemii Gumisia do Sadowskiego w stronę bramki ten kątem oka zauważył wyjście bramkarza i sprytnie przepuścił ją pod nogami piła minęła bramkarza i wpadła do pustej bramki.

3:1 - Bramka po rzucie karnym za zagranie ręką Sadowskiego przy próbie wybicia z pola karnego

4:1 - Ostatni gol to bramka samobójcza. Z rzutu rożnego Chodyna jednak obrońca głową z powrotem do Fabiana, tym razem mocniej zagrana piłka odbija się od Sobolewskiego następnie od obrońcy i wpada do bramki.

Warta odnotowania jest też czerwona kartka dla zawodnika Bobrowa za uderzenie naszego piłkarza bez piłki. Następny mecz to kolejny wyjazd tym razem na sztuczne boisko do Torunia. Zapraszamy niedziela 29 marca godzina 12.

Skład w dniu dzisiejszym: Angowski, Górski, Sobolewski, Zając, Staszewski, Szyszkowski (Krajewski), Chodyna, Zarzycki(Bochra), Lisiecki, Sadowski(Sobota), Kruszewski.

Bramki: Szyszkowski, Kruszewski x2

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości