Baraż zapewniony!!!

Seria 5 zwycięstw z rzędu zapewniła nam grę w barażach o 5 ligę!!! Mecz z Wabczem nie rozpoczął się po naszej myśli, gdyż jako pierwsi tracimy bramkę. Bezpośrednio po rzucie rożnym piłka wpadła do bramki, błąd przy tej bramce popełnił Angowski. Stracona bramka wpłynęła na nas mobilizująco i po kilku minutach był już remis. Rzut rożny wykonywany przez Staszewskiego, zamieszanie w polu karnym i zawodnik Wabcza wbija piłkę do swojej bramki. Pierwsza odsłona kończy się wynikiem 1:1. Druga połowa zaczęła się od ataków Wojownika, ale nie udało im się wyjść na prowadzenie. Co nie udało się gościom udało się nam. Wrzutka Górskiego w pole karne, znalazł się Kruszewski i umieścił piłkę głową w bramce. Niestety zamiast pójść za ciosem tracimy bramkę po kolejnym naszym błędzie. Rozgrywamy piłkę na naszej połowie Sobolewski za słabo podaje do Zająca do piłki dopada zawodnik Wabcza, który przebiegł z piłką kilka metrów i wystawił ją lepiej ustawionemu koledze, który pokonał Angowskiego. Wynik meczu na 3:2 indywidualną akcją ustalił Górski.

Podsumowując: zwyciężamy po słabszej grze tracimy bramki po swoich błędach i nie wykorzystujemy 100% sytuacji. Pewne jest to że zagramy w barażu, lecz z taką grą będzie nam ciężko o awans. Do końca ligi jeszcze dwa mecze więc zostało nam 6pkt do zdobycia na pewno nie oddamy ich za darmo.. Za tydzień jedziemy do Lisewa zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, które odbędzie się w niedzielę o godzinie 15.

Bramki zdobywali: Bramka samobójcza, Kruszewski, Górski,      Żółte kartki: Górski, Sadowski