Wygrana po słabej grze!!!

Wygrana po słabej  grze!!!

Po bardzo słabej grze pokonujemy drużynę Węgrowianki Węgrowo 4:2. Trener Piskorski miał do dyspozycji tylko 14 zawodników. Pierwsza połowa jak ujął to w przerwie trener była najsłabszą połową w naszym wykonaniu pod jego sterami. Tak padały bramki w tym meczu:

0:1 - Złe podanie Lisieckiego rozpoczęło kontratak przyjezdnych, zawodnik Węgrowa szczęśliwie minął obrońców schodząc do środka i pokonał Angowskiego.

1:1 - Dośrodkowanie w pole karne Bochry, obrońcy Gości nie potrafią wybić piłki ta wpada pod nogi Szyszkowskiego a ten mocnym strzałem doprowadza do wyrównania.

1:2 - Jedna z niewielu akcji Węgrowianki w drugiej części spotkania, wrzucenie piłki na 11 metr nieporozumienie Angosia z obrońcą wykorzystał napastnik gości i strzałem głową zdobywa bramkę na 1:2.

2:2 - Rzut karny po zagraniu piłki ręką w polu karnym. Do piłki podchodzi Kruszewski i pewnie pokonuje bramkarza Węgrowa.

3:2 - Długa piłka na Sadowskiego ten wygrywa walkę z obrońcą gości, podaje piłkę do Kruszewskiego, który przerzuca piłkę nad bramkarzem i wyprowadza nasz zespół na prowadzenie.

4:2 - Dobrze wykonany rzut rożny prszez Staszewskiego, piłka odbija sie od najwyżej wyskakującego Zająca trafia pod nogi Górskiego, a ten nie daje szans bramkarzowi i ustala wynik meczu na 4:2

Do końca ligi pozostały 4 kolejki, miejmy nadzieję że to był nasz najsłabszy mecz w tym sezonie i za tydzień na bardzo trudnym terenie w Świedziebni zrobimy wszystko, aby zarówno trener jak i prezes byli zadowoleni z naszej gry oraz z wyniku końcowego.

Skład w dniu dzisiejszym: Angowski, Lisiecki, Krajewski, Zając, Staszewski, Górski, Karczewski (Szczepański), Bochra, Szyszkowski (Knapp), Sadowski (Orzeszek), Kruszewski.

Bramki zdobyli: Szyszkowski, Kruszewski x2, Górski                          Żółte kartki: Lisiecki, Szyszkowski