Podsumowanie sezonu 2014/2015

3. Gwiazda Starogród                                      26 48pkt

4. Wojownik Wabcz                                         26 48pkt

5. Lzs Świedziebnia                                         26 47pkt

Sezon w wykonaniu naszej drużyny

Rozegraliśmy 28 spotkań w całym sezonie (doliczając baraże) odnieśliśmy w nich 21 zwycięstw,remisy i 5- krotnie schodziliśmy z boiska pokonani. Stosunek bramkowy naszej drużyny wyniósł 74-40. Bardzo dobrze wiodło się naszej drużynie w meczach przed własną publicznością odnieśliśmy 11 zwycięstw i 2 porażki bilans bramkowy wyniósł 43-21. Nie najgorzej jak na beniaminka wyglądało to na wyjazdach zwycięstw,remisy i porażki przy 25 bramkach strzelonych i 17 straconych. Najwyższe zwycięstwo odnieśliśmy u siebie w kolejce pokonaliśmy LZS Bobrowo (późniejszy spadkowicz)9:1.Niestety najwyższą porażką okazała się klęska ze zwycięzcą A-klasy Iskrą Ciechocin wynik wyniósł7:1.

Statystyki indywidualne

Najlepsi strzelcy:                                      Najlepsi asystenci:                                    Najlepiej trenujący:

1.Kamil Kruszewski      24                          1.Kamil Kruszewski    11                            1.Mateusz Zając

2.Jarosław Górski         11                          2.Fabian Chodyna        8                            2.Patryk Bochra

3.Sylwester Lisiecki       8                           3.Jarosław Górski        8                            3.Jarosław Sobolewski

4.Marcin Sadowski        8                           4.Marcin Sadowski       8                            4.Jarosław Górski

5.Mariusz Szyszkowski 4                           5.Sławomir Karczewski 5                            5.Kamil Kruszewski

Sezon 2015/2016

Na przygotowanie drużyny do ligi trener Piskorski ma bardzo mało czasu.Treningi do nowego sezonu rozpoczynamy 14 lipca (wtorek). Na dzień dzisiejszy zaplanowane mamy mecze kontrolne wszystkie rozegramy na swoim boisku. Godziny spotkań będą podane wkrótce.:

19.07 - LGKSvs  Victoria Lisewo (A-klasa)

22.07 - LGKS vs  Drwęca Golub Dobrzyń (5liga)

25.07 - LGKS vs  Olimpia Grudziądz (CLJ)

01.08 - LGKS vs  Chełminianka Chełmno (4liga)

Mecz z Chełminiankąmoże zastąpić mecz w Pucharze Polski gdyż drużyny od 5 ligi muszą wystawić drużynę do tych rozgrywek wszelkie informacje będąpodawane na bierząco na naszym Facebooku.

08-09sierpnia prawdopodobne rozpoczęcie sezonu.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW NA NADCHODZĄCY SEZON!!!! EMOCJI NIE ZABRAKNIE!!!!

LGKS RADZYNIANKA RADZYŃ CHEŁMIŃSKI 5 LIGA!!!