Pewne Zwycięstwo!!!

Pewne Zwycięstwo!!!

Zwycięstwem 3:0 nad Cyklonem Kończewice zakończyło się kolejne spotkanie Naszej drużyny. Na mecz wyjeżdzamy bez dwóch podstawowych zawodników Patryka Bochry oraz Jarosława Górskiego. Ten drugi dojechał na drugą część meczu. Po pauzie za czerwoną kartkę powrócił nasz czołowy obrońca Mateusz Zając. Nasi piłkarze dobrze rozpoczęli spotkanie, gdyż już w pierwszej akcji meczu mogło być 1:0, niestety strzał Kruszewskiego obronił bramkarz Cyklonu. Dalsza część pierwszej połowy to częste ataki naszej drużyny niestety w niektórych sytuacjach zabrakło dokładniejszego podania. Trener rywali postawił w tym dniu na grę z kontry co przyrządziło nam sporo problemów. Na szczęście dobra gra naszych obrońców oraz Angowskiego nie pozwoliła na utratę bramki. Pierwsza część meczu niestety bez bramek. Drugą odsłonę rozpoczynamy z jedną zmianą za Karczewskiego wszedł Górski. Pierwsza bramka zaczęła się od dobrego odbioru Sadowskiego, ten podaje do Kruszewskiego, który zagrywa miedzy obrońców do Lisieckiego, Lisek mija bramkarza i przy bezradnie interweniujących obrońcach trafia do bramki. Kilka minut później było już 2:0 - długie podanie z obrony Staszewskiego, przedłuża nasz radzyński Marco Paixao (Sadowski), piłka trafia pod nogi Kruszewskiego, który idealnie wyłożył piłkę Górskiemu, a ten pewnie pokonuje bramkarza z Kończewic. Po chwili dwóch zmian dokonuje trener Piskorski za Lisieckiego wszedł Szyszkowski a za Zarzyckiego Szczepański. I to właśnie ta dwójka ustaliła wynik spotkania. Na prawej flance Szczepański uciekł wolniejszym od niego obrońcom zagrał piłke w pole karne, gdzie znalazł się Szyszkowski i podwyższył na 3:0. W końcówcemeczu trener dokonał jeszcze jednej zmiany wszedł Knapp, a boisko opuścił Sadowski. 

Do końca pozostało jeszcze 5 kolejek, a już za tydzień mecz z drużyną Węgrowianki Węgrowo. Pierwszy mecz wygraliśmy 1:0. Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie , które odbędzie się na Borowski Park.

Skład w dniu dzisiejszym: Angowski, Staszewski, Sobolewski, Zając, Krajewski, Lisiecki (Szyszkowski), Chodyna, Zarzycki (Szczepański), Karczewski (Górski) Sadowski (Knapp), Kruszewski

Bramki zdobyli: Lisiecki, Górski, Szyszkowski                             

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości