Passa trwa!!!

Passa trwa!!!

Wygraną 3-1 w Toruniu z miejscowym Startem zakończył się kolejny mecz naszej drużyny. Było to 8 spotkanie podopiecznych trenera Piskorskiego bez porażki. W tych 8 meczach odnieśliśmy 7 zwycięstw i jeden remis, zdobyliśmy 17 bramek tracąc przy tym 7. W sumie jesteśmy niepokonani od 177 dni, ostatni mecz bez punktów rozegraliśmy 4.10.2014r, a przeciwnikiem był Kasztelan Papowo Biskupie (mecz zakończył się wynikiem 1-0). 

Tak padały bramki: 

1:0 - Rzut wolny z lewej strony boiska, Zarzycki wrzuca na krótki słupek, obrońca gospodarzy wyprzedził wychodzącego bramkarza i skierował piłkę głową do swojej bramki.

2:0 - kolejna bramka ze stałego fragmentu gry. Chodyna z rzutu rożnego na krótko do Sadowskiego, ten oddaje mu piłkę Fabian wrzuca ją w pole karne piłka przeleciała miedzy nogami Kruszewskiego na szczęście tuż za nim był Górski, który mocnym strzałem podwyższył prowadzenie naszego LGKS-u .

3:0 - złe wyrzucenie piłki przez bramkarza Startu przejął Karczewski, ten podaje do Sobolewskiego, który zauważył wyjście bramkarza i pięknym lobem umieścił futbolówkę w bramce.

3:1 - rzut rożny w ostatniej minucie meczu, wrzutka na pierwszy słupek dobrze główkuje obrońca gospodarzy, który zagrał dobre spotkanie i wpada bramka honorowa Startu

Skład w dniu dzisiejszym: Angowski, Górski, Zając, Sobolewski, Krajewski,Lisiecki (Knapp), Chodyna, Zarzycki (Bochra), Szyszkowski (Staszewski), Sadowski (Karczewski), Kruszewski.

Już w następną sobotę zapraszamy kibiców na inaugurację wiosny na Borowski Park. Przeciwnikiem będzie Pomowiec Kijewo, któremu ulegliśmy na wyjeżdzie 3-0. Nasi zawodnicy na pewno zrobią wszystko by wziąć rewanż za porażkę w Kijewie. Mecz odbędzie się 4 kwietnia o godzinie 16.

Bramki zdobyli: Górski, Sobolewski                             Żółte kartki: Karczewski, Angowski

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości