Olimpia II Grudziądz - Radzynianka

Olimpia II Grudziądz - Radzynianka

Kolejny sparing naszego zespołu za nami, tym razem naszym przeciwnikiem były rezerwy Olimpii Grudziądz. Po krótce - był to najsłabszy mecz w tym roku rozegrany przez naszych kopaczy. Przeciwnik choć gra w 4 lidze miał problemy z zebraniem 11 meczowej, a jednak to nie przeszkodziło im na pokonanie naszej drużyny. Na mecz trener Piskorski miał do dyspozycji 15 zawodników w tym 4 juniorów. Masa błędów z naszej strony, w tym duża ilość złych podań i brak koncentracji przyniosły nam porażkę 6-4. Miejmy nadzieję że, w następnym meczu nasza drużyna zagra na swoim poziomie i gra wyglądała bedzie dużo lepiej. Przeciwnikiem będzie Olimpia Grudziądz grająca w Centralnej Lidze Juniorów. Wszystkich zapraszamy na to spotkanie w niedzielę 22 lutego na boisko boczne Olimpii Grudziądz.

Bramki zdobyli: Kruszewski x2, Sadowski i Sobota po 1

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości