Dreszczowiec w Radzyniu!!!

Dreszczowiec w Radzyniu!!!

W tą sobotę nasi piłkarze pokazali ogromny charakter wygrywając mecz z Pomowcem 3:2, choć do 77 minuty przegrywając 0:2. Pierwsze 25 minut meczu należało do gości, a nasi piłkarze nie potrafili wykonać żadnej składnej akcji. Gdy już przejęliśmy kontrolę nad meczem i brakowało tylko strzelenia bramki to goście zadali nam pierwszy cios w tym meczu, strzelając bramkę z dobrze wykonanej kontry. Po straceniu bramki od razu ruszyliśmy do wyrównania. Najpierw w sytuacji sam na sam w słupek trafia Lisiecki, następnie po kilku dobrych podaniach w dogodnej pozycji stanął Kruszewski lecz górą był bramkarz Promienia. Pierwsza połowa kończ się wynikiem 0:1 dla gości z Kijewa. Drugą połowę zaczęliśmy dużo lepiej lecz nadal brakowało skuteczności. Niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak drugi raz w tym meczu po kontrataku tracimy bramkę. Trener Piskorski dokonuje dwóch zmian, które dodały skrzydeł naszej drużynie na boisko weszli Karczewski oraz Szyszkowski. W 77 minucie po dwójkowej akcji Chodyna-Kruszewski, ten drugi mocnym strzałem z pola karnego zdobywa bramkę na 1:2. Nasi piłkarze uwierzyli w siebie po tej bramce i dążyli do wyrównania w 85 minucie rzut z autu Fabiana, piłkę przedłuża głową Sobolewski w zamieszaniu najsprytniejszy okazał się Szyszkowski i czubkiem buta uderza piłkę obok bezradnie interweniującego bramkarza -mamy remis. Po tej bramce sędzia wyrzuca z boiska kapitana drużyny przeciwnej za obrażanie naszego trenera, a trener Piskorski zostaje odesłany na trybuny. Chwilę później to co 15 minut wcześnie jbyło nie do pomyślenia, stało się faktem. Po dobrym podaniu Szyszkowskiego na 6 metr błąd popełnia obrońca który nie trafia dobrze w piłkę, ta wędruje do osamotnionego Sobolewskiego, a ten silnym strzałem daje nam zwycięstwo,radość naszej drużyny nie znała granic. Sędzia doliczył jeszcze 4 minuty ale nic więcej się nie wydarzyło. Odnosimy 3 zwycięstwo z rzędu i zajmujemy 3 miejsce w lidze. Na koniec wielkie podziękowania dla kibiców, którzy w dzisiejszym meczu byli dla nas 12 zawodnikiem.W następny weekend wyjeżdżamy do Grudziądza na mecz z miejscową Stalą, która wygrała ostatni mecz w Starogrodzie aż 8:1 ima punkt przewagi nad naszą drużyną.

Skład w dniu dzisiejszym: Angowski, Górski, Sobolewski, Zając, Krajewski, Bochra, Chodyna, Lisiecki (Szyszkowski), Staszewski (Knapp), Sadowski (Karczewski), Kruszewski.

Bramki zdobyli: Kruszewski, Szyszkowski, Sobolewski                         Kartki: Brak

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości