Cel wykonany!

Mecz z Unislavią był jednym z najłatwiejszym dla nas w tym sezonie, co było sporym zaskoczeniem. Gdyż drużyna przyjezdnych to solidny ligowiec, a w Serie A łatwych meczy nie ma. Przez 90 minut w pełni kontrolujemy przebieg gry. Strzelamy 4 bramki co było najmniejszym wymiarem kary. Pierwsza bramka pada po pięknym długim podaniu za linie obrony Unislavii, a mierzonym strzałem głową Górski daje nam prowadzenie. Druga bramka pada po akcji sam na sam Jarka Górskiego z bramkarzem i uderzeniem piłki w boczną siatkę bramki. Trzeci gol to dobra akcja skrzydłem popularnego "Górala" który wykłada piłkę Karczewskiemu, a ten najpierw okiwał bramkarza a potem pewnym strzałem zdobywa bramkę. Ostatni gol to błąd komunikacyjny na linii bramkarz-obrońca co skrzętnie wykorzystał Górski i skompletował hat-tricka! Okazji na podwyższenie wyniku było mnóstwo lecz brakowało nam zimnej krwi do ich wykończenia. Cieszy "0" z tyłu co jest dobrym prognostykiem przed meczem z Iskrą.

Cel jakim było utrzymanie można uznać za wykonany. Teraz bez żadnej zbędnej presji możemy cieszyć się każdym kolejnym meczem i starać się utrzeć nosa faworytom w wyścigu o awans.